ZGRUPOWANIE CZUDEC

ZGRUPOWANIE CZUDEC

W ostatni weekend sierpnia w ośrodku doskonalenia nauczycieli w Czudcu, odbyło się zgrupowanie Rzeszowskiej Drużyny RnW Flying Wings. Uczestniczyło w nim 25 osób. Zawodnicy wylewali siódme poty na treningach, gdzie mogli doskonalić elementy techniczne i taktyczne w RnW. W wieczornych spotkaniach mogliśmy omówić sprawy organizacyjne, jak i plany na przyszłość związane z drużyną. Pojawiła się i również lampka szampana i tort urodzinowy z okazji 18stki Michała. Szczególny nacisk położyliśmy na przygotowanie FW II do zawodów, które miały się odbyć tydzień później w Radomiu. Był to dobry pomysł, gdyż zawodnicy młodsi stażem mogli poznać swoje funkcje na boisku podczas walki sportowej jak i taktykę przygotowaną na przeciwników w zbliżającym się turnieju.

Jak wszyscy jednogłośnie stwierdzili, potrzebne są Nam takie zgrupowania oprócz treningów w tygodniu, gdyż możemy nie spiesząc się omówić i realizować grę taką jaką chcemy. Ponadto spotkania drużyny, wspólne noclegi, posiłki i cała ta otoczka, sprawia że integruje Nas to jako DRUŻYNĘ.

Dziękuje wszystkim za udział w zgrupowaniu. Zawodnikom za trud włożony w treningi, spotkania teoretyczne i walkę z upałem, który dawał Nam się we znaki w tych dniach.
Opiece techniczno-medycznej dziękuję za przygotowanie zawodników do gry, sprzętu potrzebnego do realizacji zajęć oraz dopingowanie podczas ćwiczeń.

W grupowaniu uczestniczyli;
Zawodnicy; Krzysztof K. Paweł Sz. Paweł H. Karol K. Adam S. Leszek Ł. Tomasz L. Mariusz M. Piotr K. Tomasz D. Krzysztof H. Michał N. Łukasz B. Marcin K. Łukasz D. Piotr S. Tomasz S. Janusz T. Opieka techniczno- medyczna; Paulina, Staszek, Joanna, Damian, Rafał, Iwona, Gabrysia. Sędziowie; Anna K. Anna N.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za poświęcony czas i trud włożony w to zgrupowanie.

Facebook