SEZON 2015 ROZPOCZĘTY

SEZON 2015 ROZPOCZĘTY

W miniony weekend po raz pierwszy obydwie drużyny Flyingwings ruszyły razem na turniej ligowy. 19 osób, sprzęt sportowy i pomocniczy, 26 wózków, nasze wyjazdy zaczynają przypominać wielkie wyprawy.

Pierwsza drużyna latających skrzydeł w sobotę, wygrała wszystkie swoje mecze; z Jeźdźcami 52:38 z Four Kings 41:34 i Gromem Ostrów 43:35. Choć wyniki mogą wskazywać na dużą przewagę, to zwycięstwa nie przyszły tak łatwo i zawodnicy musieli wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Wszyscy mogli pograć, osoby pierwszy raz występujące w lidze mistrzowskiej, zebrać doświadczenie. W niedzielę musieliśmy uznać wyższość ekipy z Poznania.

Balian wzmocniony doświadczonymi zawodnikami z kadry wygrał 47:33. Gratulacje. Flyingwings II w swoim pierwszym starcie w drugiej lidze zajęła 4 miejsce. Po walce przegrała z Jeźdźcami 43:46 z Sittingami 33:47 i po zaciętym meczu wygrała z Jokersami 43:38. W drugiej lidze zbieramy doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w przyszłości. Nadmienię że po klasyfikacji Łukasz Brudek otrzymał 2,5 pkt a Tomasz Depciuch 2,0.

Dziękuję wszystkim za trud i wysiłek jaki włożyliście w ten turniej. Zawodnikom za godną postawę na boisku, za walkę do końca, nieustępliwość i pomoc młodszym kolegom. Staffowi za przygotowanie zawodników do gry oraz pomoc w przejazdach, hotelu i poza halą sportową. Firmie Mariot dziękuję za użyczenie busa a organizatorom sprawne przeprowadzenie zawodów.

FW I na tym turnieju reprezentowali; zawodnicy: Leszek Łachmanowicz, Krzysztof Kapusta, Adam Stasicki, Karol Kubicki, Paweł Horzępa, Steven Hickey. Opiekę techniczno- medyczną sprawowały: Ewelina Kamińska, Paulina Łabaziewicz, Iwona Zwiercan. FW II na tym turnieju reprezentowali; zawodnicy: Tomasz Depciuch, Tomasz Lachcik, Piotr Koń, Krzysztof Hemerling, Łukasz Brudek, Mariusz Maciejko, Michał Niewczas, Łukasz Dębski. Opiekę techniczno- medyczną sprawował Wojciech Kasperek.
Dziękuję za pierwszy turniej.

Zostaw komentarz

Name*

Email* (never published)

Website

Facebook