MAZOVIA CUP 29-31 SIERPIEŃ 2014

MAZOVIA CUP 29-31 SIERPIEŃ 2014

W dniach 29-31 sierpnia, odbył się w Warszawie, cykliczny już międzynarodowy turniej rugby na wózkach Mazovia Cup. Rzeszowska drużyna tym razem wystąpiła w mieszanym składzie tzn. z zawodnikami z FW I i FW II.

Zaproszone drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom gry. Na początku rozegraliśmy mecz drugą reprezentacją Polski, po dobrej i poukładanej grze, wygraliśmy z Redsami czterema punktami. Następny przeciwnik to nasi południowi sąsiedzi, Praga Robots, po konsekwentnej grze do końca, pokonaliśmy Czechów dwoma punktami. W niedzielnych meczach ulegliśmy ekipom Sitting Bulls (w której składzie wystąpili doskonali zawodnicy Tomasz Biduś, Bruno Bonsjak) i Robotom z Pragi. Ostatecznie uplasowaliśmy się na czwartym miejscu a turniej wygrali Irlandczycy.

Doświadczenie z tego turnieju przyda się z pewnością w przyszłości. „Nowi” zawodnicy mogli zagrać przeciwko doświadczonym rugbystom z Europy a to bardzo ważne. Jak najwięcej takich potyczek gdzie doświadczenie miesza się z młodzieńczością:)

Dziękuję zawodnikom za trud i wysiłek podczas tego wyjazdu. Dziękuję organizatorowi za zaproszenie, który trzeba to podkreślić, stanął na wysokości zadania. Brawo Dominik. Super hala, dogodny dojazd do hotelu, uśmiechniętych i chętnych do pomocy wolontariuszy, głos komentatora (Krzysztofa Głombowicza) to coś co jest znakiem rozpoznawczym spotkań na Mazovii. Dziękujemy że mogliśmy tam być.

Drużynę na ty turnieju reprezentowali; zawodnicy: Leszek Łachmanowicz, Tomasz Lachcik, Piotr Koń, Karol Kubicki, Paweł Horzępa, Paweł Szostak, Krzysztof Kapusta. Opieka techniczno-medycza: Paulina Łabaziewicz, Natalia Gdańska.

Zostaw komentarz

Name*

Email* (never published)

Website

Facebook