FLYINGWINGS II WICELIDEREM

FLYINGWINGS II WICELIDEREM

W miniony weekend w Radomiu FWII zajęli drugie miejsce w turnieju pucharowym drużyn IIej i IIIej ligi. Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z Łodzią. Po świetnym meczu, po wypełnieniu założeń taktycznych, wygraliśmy pewnie i wysoko 47:27. I tutaj chciałbym zaznaczyć jak ważne jest przygotowanie pod danego przeciwnika (nad którym pracowaliśmy na zgrupowaniu) by móc spokojnie grać zarówno w ataku jak i w obronie. Po godzinnej przerwie już toczyliśmy bój z Four Kings. Mecz niezwykle zacięty, raz wygrywamy, raz przegrywamy. W końcu po dogrywce pokonaliśmy Warszawę dwoma punktami 36:34. Brawo Panowie.

Po obiedzie spacerkiem w słoneczną pogodę, udaliśmy się do hotelu, gdzie po odpoczynku spotkaliśmy się by dzielić się wrażeniami z dzisiejszego dnia. W niedzielę w finale ulegliśmy ekipie Balian 28:33. Pomimo porażki był to dobry, pełny napięcia i zwrotów mecz. W tym dniu przeciwnicy okazali się lepsi. Jeszcze sporo pracy przed Nami Panowie ale wiemy jak i nad czym musimy jeszcze popracować.

Dziękuję wszystkim za ten turniej. Potrzebujemy takich wyjazdów, gier, zgrania i nauki. Dziękuję za trud włożony w te rozgrywki, zawodnikom, Staffowi, sędziom, przeciwnikom, organizatorom, wolontariuszom oraz wszystkim ludziom, którzy Nas wspierają. Szczególne podziękowania kieruję do firmy Mariot z Rzeszowa za użyczenie kolejny raz, busa. Dziękuję Panu Mariuszowi i Panu Maćkowi.

Na ty turnieju drużynę Flyingwings II reprezentowali:
Zawodnicy; Lachcik Tomasz, Koń Piotr, Maciejko Mariusz, Depciuch Tomasz, Niewczas Michał, Hemerling Krzysztof, Brudek Łukasz.
Opiekę techniczno-medyczną sprawowali; Łabaziewicz Paulina i Damian Łachmanowicz

Zostaw komentarz

Name*

Email* (never published)

Website

Facebook