FLYINGWINGS II PODBIJAJĄ RADOM

FLYINGWINGS II PODBIJAJĄ RADOM

W dniach 13-15 czerwca, odbył się ostatni przed wakacyjną przerwą, turniej PLRnW. Nasz druga drużyna znów pokazała klasę, wygrywając wszystkie swoje mecze. W sobotę walkowerem wygrała z WRPU Ukraina- koledzy zza ściany wschodniej, po problemach z dojazdem nie mogli uczestniczyć w pełnym składzie, dlatego zagraliśmy towarzysko łącząc oba składy. MVP meczu został Łukasz Dębski:) Drugie spotkanie było bardziej emocjonujące, przynajmniej na początku, gdyż przeciwnicy prowadzili 3:0. Jednak z minuty na minutę FWII powiększali swoją przewagę, wygrywając z BalianemII 39;31. W ostatnim pojedynku,spokojnie pokonaliśmy wysoko, osłabioną drużynę Dragon Kuschell 37;13.

Niedzielne starcie o pierwsze miejsce, również było pod Nasze dyktando. Podwojenie zawodników wysokopunktowych, szeroka, mądra gra, pozwoliły znów zaprezentować się wszystkim Naszym graczom. Z Quickie wygraliśmy pewnie 40:28. Tym samym FWII są wciąż na pierwszym miejscu IIIej ligii.

Chciałbym Wam gorąco podziękować za ten turniej, był on dosyć ciężki dla mnie. Panie i Panowie, stanęliście na wysokości zadania. Dziękuję zawodnikom, za walkę, wysiłek, a szczególnie za postawę godną prawdziwego sportowca (mecz z Ukrainą) i zawodnika FLYINGWINGS RZESZÓW. Dziękuję Krzyśkowi Kapuście za poprowadzenie drużyny i profesjonalne podejście z tej jakże innej niż zwykle strony boiska. Dzięki brachu. Naszej obsłudze techniczno-medycznej, Ewelinie i Paulinie, dobra robota dziewczyny. Firmie Mariot dziękuję za użyczenie busa, który w ten weekend był niezwykle potrzebny. Choć nie mogłem być na wszystkich meczach, to wierzcie mi, byłem z Wami w każdej minucie Naszych zmagań.

Drużynę na tym turnieju reprezentowali; zawodnicy; Leszek Łachmanowicz,Adam Stasicki, Tomasz Lachcik, Mariusz Maciejko, Krzysztof Hemerling, Łukasz Dębski, Piotr Koń. Trener; Krzysztof Kapusta. Obsługa tech-med. Ewelina Kamińska, Pulina Łabaziewicz.

Facebook