FLYINGWINGS II AWANSUJĄ

FLYINGWINGS II AWANSUJĄ

W miniony weekend w Radomiu, odbył się ostatni turniej tego sezonu PLRnW trzeciej grupy. Rzeszowska drużyna FW II wygrywając wszystkie swoje mecze, umocniła się na pierwszym miejscu a tym samym awansowała do drugiej ligi.

W sobotę zmierzyliśmy się z kolegami z Lublina. Założenia taktyczne, przedmeczowe, zostały w pełni zrealizowane i po podwojeniu zawodnika wysokopunktowego Mateusza Zaborka, kontrolowaliśmy to spotkanie od początku do końca. W spotkaniu tym mogli zaprezentować się wszyscy zawodnicy w tym pierwszy raz na boisku Łukasz Brudek, brawo Łukaszu. Wygraliśmy gładko 51:23. Drugie spotkanie przebiegało bardzo podobnie do poprzedniego, doskonała gra w obronie pozwoliła na szybkie odskoczenie od przeciwnika i kontrolowanie wyniku do samego końca. 42:14 dla Rzeszowian mówi sam za siebie. Dzięki zdobyczom punktowym z poprzedniego dnia, mecz z Quickami nie zmieniłby miejsca w tabeli i już mieliśmy awans. Jednak drużyna pokazała charakter i po zaciętej walce pokonała ekipę z Łodzi 38:31. Wielkie brawa Panowie.

Na zakończenie odbyła się ceremonia medalowa na której Nasz kolega z drużyny dostał niezwykłe wyróżnienie, Leszek Łachmanowicz MVP, najbardziej wartościowy gracz całej ligi.

Leszku gratulacje i dalsza motywacja do pracy. Dziękuję zawodnikom za walkę, trud jaki włożyliście w ten turniej, nieustępliwość, upór, zaufanie i konsekwentne dążenie do celu.Opiece techniczno-medycznej za sprawne przygotowanie zawodników do gry. Firmie MARIOT , za pomoc w transporcie i nieustające wsparcie.

Drużyna FWII powstała w 2013r Wygrała do tej pory wszystkie swoje mecze. Dla mnie jako wieloletniego trenera jest to coś niesamowitego, widząc jak ciężką pracą w tak krótkim czasie, można dojść do takich sukcesów. Te wygrane mecze, to niezwykłe zaangażowanie zawodników, pomoc i rady doświadczonych kolegów z FWI, sędziów, pomocy techniczno-medycznej, wolontariuszy i wszystkim osobom dobrej woli, którzy pomagają Nam jak najlepiej przygotować się walki sportowej. Z całego serca DZIĘKUJĘ.

Drużynę FWII na tym turnieju reprezentowali;
Zawodnicy; Łukasz Brudek, Tomasz Lachcik, Mariusz Maciejko, Krzysztof Hemerling, Łukasz Dębski, Piotr Koń, Leszek Łachmanowicz, Adam Stasicki. Opiekę techniczno-medyczną; Paulina Łabaziewicz, Ewelina Kamińska.

Zostaw komentarz

Name*

Email* (never published)

Website

Facebook